cheap nfl jerseys cheap jerseys louis vuitton outlet store cheap soccer jerseys online cheap nfl jerseys christian louboutin outlet
Taşıma ve Dağıtım | YUDA Yurtiçi Dağıtım HizmetleriYUDA Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri

Taşıma ve Dağıtım

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Komple kamyon kiralanmayacak kadar az, ancak kargoya verilemeyecek kadar fazla olan yüklerin; aynı şehirlere gidecek başka müşterilere ait yüklerle birleştirilerek aktarmasız, direkt sevk edilmesi hizmetidir. Yuda’nın kurulduğu günden beri, ana iş dalı olan bu hizmetimizde; gönderici ödemeli ve İstanbul çıkışlı, paletli veya dökme yükleriniz; kapınızdan alınarak, kendi şubelerimiz ve gelişmiş dağıtım ağımızın yardımı ile; Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine, Müşteri Hizmetleri servisimizin takibinde, kapıdan kapıya  teslim edilmektedir.

Şehiriçi Ertesi Gün Dağıtımı

Müşterilerin önceden veya gün içinde belirli saate kadar alım bilgisini verdiği gönderilerin; mesai bitmeden alınarak, belirtilen alıcılara ertesi günü teslim edilmesi hizmetidir. Fiyatlandırma, taşınacak yükün hacmine, ağırlığına, adres başına gönderi yoğunluğuna ve teslim adreslerinin uzaklıklarına bakılarak yapılmaktadır.

Yapı Market Dağıtımı

Yapı marketlerin, tedarikçilerinden  teslimat tarihi vererek, sipariş ettiği ürünlerin; teslim tarihi gününde İstanbul ve Anadolu’daki yapı marketlere teslimatının gerçekleştirilip, teslim bilgilerinin müşterilerimize raporlama hizmetidir. Bu hizmetimizde sevkiyata  hazırlanan ürünler Yuda araçları ile deponuzdan teslim alınabileceği gibi, ürünlerin depolanması ve ihtiyaç duyulan tüm ek lojistik hizmetler Yuda tarafından üstlenilebilmektedir.

Yurtiçi Komple Yük Taşımacılığı

Yuda güvencesinde, belgeli, sigortalı, ürününüzün özelliğine göre kapalı veya açık kasalı komple araç temin ve tedarik hizmetimizdir. Lojistik hizmetlerini toplu halde bizden alan müşterilerimiz için sunduğumuz ek bir hizmettir.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm gönderiler Yuda Yurtiçi Dağıtım ve Taşıma güvencesi ile All-Risk sigortalı olarak taşınmaktadır. Değeri yüksek olan veya hassasiyeti olan emtialar için müşteri talep ettiğinde ek Sigorta poliçesi de hazırlanabilmektedir.

Şehiriçi ve Şehirdışı Proje Taşımaları

Müşterinin talebi gereğince araç, ekipman ve iş gücü planlaması yapılan müşteriye özel butik lojistik hizmetimizdir. Şehirdışı Fuar Organizasyonları, proje bazlı rutlu dağıtımlar ve Anadolu’dan çıkışlı dağıtım projeleri; uzman ekiplerimiz tarafından projelendirilip, yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmış olduğumuz proje taşımalarımız arasında sıralanabilir.