cheap nfl jerseys cheap jerseys louis vuitton outlet store cheap soccer jerseys online cheap nfl jerseys christian louboutin outlet
Depolama ve Lojistik | YUDA Yurtiçi Dağıtım HizmetleriYUDA Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri

Depolama ve Lojistik

DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Yuda farklı lokasyonlarda; üstün teknoloji altyapısı ve profesyonel kadrosu ile sorunsuz ve güvenli depolama hizmeti sunabildiği gibi; dinamik operasyonel altyapısı ile müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde depo içi katma değerli hizmetler de sunmaktadır. Ürünlerini Yuda tarafından depolanmasını isteyen müşterilerimize, uzun süreli depo süreç yönetimi hizmeti verebildiğimiz gibi müşterilerimizin spot işleri için geçici depolama çözümleri de sunmaktayız.  Güvenlik kameralı ve hareket sensörlü alarm sistemleri ile çevrili kapalı alanlarda sigortalı depolama hizmeti veren Yuda, stok takibi ve bilgi işlem entegrasyonu hizmeti de sunmaktadır.

Ayrıca kendi depolarının yönetimini devretmek isteyen müşterilerimize karşılıklı yürütülen analiz çalışmaları sonucunda , depo işletmeciliğinin devir alınması veya depo bulma ve projelendirme danışmanlığı hizmeti de sunulmaktadır.

Konteyner Boşaltma ve Yükleme

İthal ettiğiniz veya ihraç ettiğiniz ürünlerin, konteyner boşaltma ve yükleme işleminin Yuda’ya ait depolarda paletli veya dökme olarak yapılabilmesi hizmetimizdir. Fiyatlandırma, indirme-bindirme işleminin paletli mi dökme mi yapıldığına ve konteynerin büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

Depolama

Müşterilerimiz depoya inen malları, sevk edecekleri tarihi kadar Yuda depolarından güvenli bir şekilde muhafaza edebilir. Depolama için fiyatlandırma, depolamanın yapılacağı tarih aralığına ve ürünlerin kaplayacağı palet başı alana göre yapılmaktadır.

Ayrıştırma ve Elleçleme

Sevk öncesi işlem görmesi gereken ürünler için; kutulama, birleştirme, ayrıştırma, yeniden ambalajlama, etiketleme ve barkotlama gibi el işçiliği isteyen ek hizmetleri de sunmaktayız.

Sevkiyata Hazırlama ve Paletleme

Müşteriden sipariş emir gelen çoklu ürünlerin, müşteri sevk irsaliyesinin düzenlenip, teslim lokasyonlarına gore ayrı ayrı tasnif edilip, paletlenerek, sevkiyata hazır hale getirilmesi hizmetimizdir.

Streçleme

Hazırlanmış ürünlerin taşıma esnasında zarar görmemesi ve dağılmaması için, hazırlanan paletlerin üzeri streç ile kaplanarak, sağlıklı şekilde sevk edilebilir duruma getirilmesi hizmetimizdir. Ürün barkotlarının yetersiz görüldüğü durumlarda, isteğe göre kodlama yapılarak palet barkodu oluşturulabilmektedir.

Türkiye Geneli Sevkiyat

Depomuzdan çıkan ürünlerin hepsi, teslim tarihlerinde veya taahüt ettiğimiz tarihlerde alıcınızda olacak şekilde, sevk ve teslimatlarının organize edilmesi hizmetimizdir.

Online Stok ve Teslimat Takibi

İnternet sitemizden hem ürün bazından stoklarınızı takip edebileceğiniz gibi, hemde hareket gören ürünlerin teslimat takibinide yapabilirsiniz.